Bordslampa Venture Home Nancy
1 875 kr
1 630 krSpara 13 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Lampa från Venture Home. Med bordslampan Nancy får du en kaxig inredningsdetalj som står sig över tid! Lampan har en modern design med en fot i grå betong och en lampskärm i svart linne-tyg. Den generösa storleken och genomtänkta designen gör att lampan fungerar lika bra som en praktisk ljuskälla och som trendig dekoration. Använd som fönsterlampa eller placera på en synlig plats för att höja stilnivån i hemmet.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Lampa från Venture Home. Med bordslampan Nancy får du en kaxig inredningsdetalj som står sig över tid! Lampan har en modern design med en fot i grå betong och en lampskärm i svart linne-tyg. Den generösa storleken och genomtänkta designen gör att lampan fungerar lika bra som en praktisk ljuskälla och som trendig dekoration. Använd som fönsterlampa eller placera på en synlig plats för att höja stilnivån i hemmet.
Energieffektivitet: Enligt glödlampan du använder.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 17036-002 |
| Färg | Grå/Svart |
| Bredd | 400 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Betong |
| Serie | Nancy |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 630 mm |
| Längd | 400 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Vikt | 3,1 kg |
| Bredd | 400 cm |
| EAN-nr | 7340206971302 |









