Bordslampa Venture Home Saunier
849 kr
799 krSänkt pris!

Saunier
799 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Lampa från Venture Home. Bordslampan Saunier imponerar med sin unika utformning och lyxiga design! Lampan har en rundad form i guldfärgad aluminium och en vit ljuskälla på insidan av cirkeln som ger ifrån sig ett vackert sken. Den här lampan passar perfekt som ett trendigt tillskott till inredningen och passar fint på byrån i vardagsrummet eller på hyllan i hallen. Njut av ett mysigt ljus och en vacker inredningsdetalj.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Lampa från Venture Home. Bordslampan Saunier imponerar med sin unika utformning och lyxiga design! Lampan har en rundad form i guldfärgad aluminium och en vit ljuskälla på insidan av cirkeln som ger ifrån sig ett vackert sken. Den här lampan passar perfekt som ett trendigt tillskott till inredningen och passar fint på byrån i vardagsrummet eller på hyllan i hallen. Njut av ett mysigt ljus och en vacker inredningsdetalj.
Energieffektivitet: A
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 17029-000 |
| Färg | Guld |
| Bredd | 60 mm |
| Sockel | LED |
| Effekt/prestanda | 10 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminum |
| Serie | Saunier |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 235 mm |
| Längd | 300 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,4 kg |
| Bredd | 60 cm |
| EAN-nr | 7340206971234 |










