Bordslampa Vind Styrsö
501 kr
Se priset!

Styrsö
501 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bordslampan Styrsö har ett rundat underrede i grå betong och en lampskärm i vitt linne. Denna lampa passar perfekt att placera på en bänk som inredningsdetalj eller för att lysa upp rummet. Den stilrena designen gör att lampan enkelt matchar annan inredning i rummet och ger ett hemtrevligt intryck till rummet. Lampskärmen dämpar ljuset något vilket ger ett behagligt sken för filmkvällen eller middagen med familjen.
Varumärke
VindBeskrivning
Bordslampan Styrsö har ett rundat underrede i grå betong och en lampskärm i vitt linne. Denna lampa passar perfekt att placera på en bänk som inredningsdetalj eller för att lysa upp rummet. Den stilrena designen gör att lampan enkelt matchar annan inredning i rummet och ger ett hemtrevligt intryck till rummet. Lampskärmen dämpar ljuset något vilket ger ett behagligt sken för filmkvällen eller middagen med familjen.
Egenskaper
| Varumärke | Vind |
| Art.Nr. | 50060-120 |
| Färg | Grå/Beige/Svart |
| Bredd | 250 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 370 mm |
| Längd | 250 mm |
| Ljuskälla | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Betong |
| Serie | Styrsö |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Vikt | 2,5 kg |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |










