Bordsslampa PR Home Leah
fr.437 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Leah
437 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bordslampa Leah i enkel design med mjukt intryck. Både lampskärmen och lampfoten är i textil och ger ett behagligt sken.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Bordslampa Leah i enkel design med mjukt intryck. Både lampskärmen och lampfoten är i textil och ger ett behagligt sken.
Bordslampan kommer nu i en annan kulör med linne look. Lampan har en två meter lång vit textilsladd med brytare och väggkontakt. Lampans höjd är 28 cm och har en diameter på 19 cm.
Lampsockel E27. Max 25 watt. Ljuskälla ingår ej.
Lampsockel E27. Max 25 watt. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Färg | Beige |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Vit |
| Kabellängd | 2 m |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Höjd | 280, 460 mm |
| Höjd | 28, 46 cm |

