Bordsslampa PR Home Uno
fr.437 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Uno
437 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bordslampa Uno är gjord i keramik och med en matt, enfärgad lampstomme. Medföljande lampskärm är i polyester och har dimensionerna 16 x 16 x 16 cm.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Bordslampa Uno är gjord i keramik och med en matt, enfärgad lampstomme. Medföljande lampskärm är i polyester och har dimensionerna 16 x 16 x 16 cm.
Uno levereras komplett, är slimmad och smidig och det gör att den är väldigt lättplacerad, ex vis på en fönsterbräda. Total höjd är 37 cm, diameter 16 cm. Lampfotens diameter är 10 cm, höjd 25 cm. E14 lamphållare, max 25W, IP20 för inomhusbruk. 1,7 m sladd med strömbrytare och stickkontakt. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Färg | Blå, Grå, Grön, Nougat, Röd |
| Bredd | 160 mm |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Bordsslampa |
| Material | Keramik |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 370 mm |
| Spänning | 230 V |
| Serie | Uno |
| Djup | 160 mm |
| Kabellängd | 1,7 m |
| Dimbar | Nej |
