Flexskarv SG ARMATUREN Slimline
125 kr
116 krSänkt pris!

Slimline
116 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
SG ARMATURENBeskrivning
Flexibel Skarv SlimLine LEDlist
Flexibel skarv för SlimLine LEDlist
Egenskaper
| Varumärke | SG ARMATUREN |
| Art.Nr. | 391212 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 17 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 391212 |
| Typ | Tillbehör |
| Höjd | 7 mm |
| Längd | 105 mm |
| Vikt | 0,006 kg |
| EAN-nr | 7021983912121 |


