Fönsterlampa PR Home Ester
fr.291 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Ester
291 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fönsterlampa Ester i metall med en emaljfinish som efterliknar marmor. Vintage känsla med en topp i antikmässing.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Fönsterlampa Ester i metall med en emaljfinish som efterliknar marmor. Vintage känsla med en topp i antikmässing.
Diameter nedtill 17,5cm, höjd 15cm. 3,5 m linnefärgad textilsladd med upphängningsbygel och väggkontakt.
E27 sockel, max 25W. IP20. Ljuskälla ingår ej.
E27 sockel, max 25W. IP20. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Färg | Brun, Gul, Vit |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Fönsterlampa |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 150 mm |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Effekt/prestanda | 25 kW |
| Höjd | 15 cm |
