Golvlampa Eglo Baya LED
Rek. pris 3 295 kr
fr.1 997 kr
Se priset!
Välj variant

Baya LED
1 997 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Golvlampa LED med uppåtljus och läsarm. Dimmerfunktion på uppåtljuset och knapp på läsarmen. Ger ett klart och skarpt ljus vid full effekt. Finns i olika utförande.
Varumärke
EgloBeskrivning
Golvlampa LED med uppåtljus och läsarm. Dimmerfunktion på uppåtljuset och knapp på läsarmen. Ger ett klart och skarpt ljus vid full effekt. Finns i olika utförande.
Egenskaper
| Varumärke | Eglo |
| Färg | Borstat Stål/Vit, Krom/Vit |
| Diameter | 250 mm |
| Sockel | LED |
| Effekt/prestanda | 20 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kollektion | Style |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 360 mm |
| Energieffektivitet | A+ |
| Höjd | 1800 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Stål |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Ljussken | Varmvitt |
| Dimbar | Ja |
| Vikt | 7,2, 6,99 kg |
