Golvlampa Venture Home Atticus 3L
1 419 kr
1 095 krSpara 23 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Inred med den stilfulla Atticus Golvlampa. Lampan har en lampfot tillverkad i svart järn och disktera trädetaljer. Lampan är dimbar och passar till LED-ljuskälla. Mått: 24x20x138,5 cm. Längd på sladd: 180 cm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Inred med den stilfulla Atticus Golvlampa. Lampan har en lampfot tillverkad i svart järn och disktera trädetaljer. Lampan är dimbar och passar till LED-ljuskälla. Mått: 24x20x138,5 cm. Längd på sladd: 180 cm.
Energieffektivitet: A++E
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15516-888 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 240 mm |
| Sockel | E14 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Svart |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Järn |
| Serie | Atticus |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Djup | 200 mm |
| Djup | 200 cm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 1385 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Bredd | 240 cm |
| EAN-nr | 7350118412077 |














