Golvlampa Venture Home Avspark
fr.935 kr
fr.800 krSpara 14 %Kampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Avspark golvlampa från Venture Home i metall ger ett mysigt och behagligt ljus till hemmet. Lampan kräver enklare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Avspark golvlampa från Venture Home i metall ger ett mysigt och behagligt ljus till hemmet. Lampan kräver enklare montering.
Energieffektivitet: A++
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Svart, Vit |
| Bredd | 410 mm |
| Diameter | 410 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Montering | Ja - enklare |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/PVC |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Djup | 410 mm |
| Djup | 410 cm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 1370 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Bredd | 410 cm |
