Golvlampa Venture Home Ellen
1 379 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Inred med den stilfulla Ellen Golvlampa i svart järn. Lampan är dimbar och passar till LED-ljuskälla. Mått: 48x76x183 cm. Längd på sladd: 170 cm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Inred med den stilfulla Ellen Golvlampa i svart järn. Lampan är dimbar och passar till LED-ljuskälla. Mått: 48x76x183 cm. Längd på sladd: 170 cm.
Energieffektivitet: A++E
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15526-888 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 480 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Svart |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Järn |
| Serie | Elsa |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Djup | 760 mm |
| Djup | 760 cm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 1830 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 480 cm |
| EAN-nr | 7350118412084 |















