Golvlampa Venture Home Kick
1 589 kr
1 380 krSpara 13 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Kick golvlampa från Venture Home i metall och trä ger ett mysigt och behagligt ljus till hemmet. Lampan kräver enklare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Kick golvlampa från Venture Home i metall och trä ger ett mysigt och behagligt ljus till hemmet. Lampan kräver enklare montering.
Energieffektivitet: A++
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15666-422 |
| Färg | Brun/Svart |
| Bredd | 300 mm |
| Diameter | 300 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Material | Trä/Metall/PVC |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Användningsområde | Inomhus |
| Montering | Ja - enklare |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 1800 mm |
| Bredd | 300 cm |
| Djup | 300 mm |
| Djup | 300 cm |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
| EAN-nr | 7350118419045 |









