Golvlampa Venture Home Tiv
fr.331 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Tiv
331 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Golvlampan Tiv från Venture Home blir en maffig ljuskälla i hemmet på tre ben och med en stor skärm. Lampan kräver enklare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Golvlampan Tiv från Venture Home blir en maffig ljuskälla i hemmet på tre ben och med en stor skärm. Lampan kräver enklare montering.
Energieffektivitet: A++
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige, Mörkgrå, Svart |
| Bredd | 630 mm |
| Diameter | 630 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Material | Metall/PVC |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Användningsområde | Inomhus |
| Montering | Ja - enklare |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 1395 mm |
| Bredd | 630 cm |
| Djup | 730 mm |
| Djup | 730 cm |
| Effekt/prestanda | 40 kW |


