Inbyggnadsram SG ARMATUREN Sense 600x600
1 050 kr

Sense 600x600
1 050 kr
Förväntas åter i lager 2026-04-10
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
SG ARMATURENBeskrivning
Inbyggnadsram till Sense 600x600mm. Anpassad för gipstak och Troldekt.
Egenskaper
| Varumärke | SG ARMATUREN |
| Art.Nr. | 8249045006 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 640 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 8249045006 |
| Material | Stål |
| Serie | Sense |
| Typ | Infällnadsram |
| Höjd | 40 mm |
| Längd | 640 mm |
| EAN-nr | 5703821178815 |

