Ljusstake PR Home Soft Christmas 3-L Future G80
fr.999 kr
Välj variant

Soft Christmas 3-L Future G80
999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljusstake Soft Christmas 3-ljus med LED globlampor 80mm breda. Ljusstaken är 43cm bred, 8cm djup och 34cm hög. Sockel 3xE14. Sladdlängd 1,50m. Med dimmer.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Ljusstake Soft Christmas 3-ljus med LED globlampor 80mm breda. Ljusstaken är 43cm bred, 8cm djup och 34cm hög. Sockel 3xE14. Sladdlängd 1,50m. Med dimmer.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Färg | Krom, Svart |
| Bredd | 340 mm |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Ljusstake |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Höjd | 450 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 1,5 kg |
| Djup | 80 mm |
