Multibox SG ARMATUREN Tek
Rek. pris 311 kr
121 kr
99 krSpara 18 %Kampanj

Tek
99 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SG ARMATURENBeskrivning
Downlightbox. Lågt infällnadsdjup (48mm) lämplig för LED armaturer med lågt inbyggnadsdjup
Justerbar downlightbox, Längd 330-600. 48mm höjd. Anpassad till bl a Junistar Led
Egenskaper
| Varumärke | SG ARMATUREN |
| Art.Nr. | 7470393 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 250 mm |
| Effekt/prestanda | 15 W |
| Höjd | 48 mm |
| Längd | 360 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 900104 |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Tillbehör armaturer/belysning |
| Vikt | 0,415 kg |
| EAN-nr | 7021989001041 |


