Plafond Aneta MamsellØ65 cm
Rek. pris 2 999 kr
1 835 kr
Se priset!

Mamsell
Ø65 cm
1 835 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Plafond Mamsell från Aneta. Ljuskällor medföljer inte. Lampan monteras på krokupphäng. Elanslutning med kopplingsplint och lamppropp kan monteras.
Varumärke
AnetaBeskrivning
Plafond Mamsell från Aneta. Ljuskällor medföljer inte. Lampan monteras på krokupphäng. Elanslutning med kopplingsplint och lamppropp kan monteras.
Egenskaper
| Varumärke | Aneta |
| Art.Nr. | 66002-01 |
| Färg | Vit |
| Diameter | 650 mm |
| Sockel | E27 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Höjd | 270 mm |
| Kabellängd | 0 m |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Plafond |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/textil |
| Serie | Mamsell |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Taklampa |
| EAN-nr | 7041661267428 |



