Plafond Designlight Izzy 18W Dim
Rek. pris 975 kr
449 kr
Se priset!

Izzy 18W Dim
449 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DesignlightBeskrivning
Plafond Izzy 18W Dim 3000/4000/6000K, Vit
Egenskaper
| Varumärke | Designlight |
| Art.Nr. | 7508669 |
| Färg | Vit |
| Diameter | 225 mm |
| Sockel | Integrerad LED |
| Effekt/prestanda | 18 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Energieffektivitet | E |
| Ljusspridningsvinkel | 110 ° |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 6000,4000,3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Tillverkarens Art.Nr. | TZI-18D |
| Energiförbrukning | 18 kWh/1000h |
| Serie | Izzy |
| Produkttyp | Plafond |
| Håltagningsmått | 180 mm |
| Dimbar | Ja |
| Ljusflöde | 1800 lumen |
| Sensor | Nej |
| Energiförbrukning | 18 kWh/år |
| EAN-nr | 7340132803920 |

