Plafond Nordlux Ask 36 LED Vit 18 W
Rek. pris 549 kr
388 kr
Se priset!

Ask 36 LED Vit 18 W
388 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ask är en klassisk plafond från Nordlux för inomhusbruk. Plafonden har en frostad skärm och passar perfekt i taket i hallen eller källaren. Den levereras med LED-ljuskälla med låg energiförbrukning och lång livslängd. Ljuskällan går ej att byta ut.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Ask är en klassisk plafond från Nordlux för inomhusbruk. Plafonden har en frostad skärm och passar perfekt i taket i hallen eller källaren. Den levereras med LED-ljuskälla med låg energiförbrukning och lång livslängd. Ljuskällan går ej att byta ut.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 45376001 |
| Färg | Vit |
| Sockel | LED MODUL |
| Effekt | 18 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Utförande | Plafond |
| Energieffektivitet | E |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Serie | Ask |
| Typ | Plafond |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 36 cm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 10,5 cm |
| EAN-nr | 5701581367388 |

