Tak/Fönster PR Home TulippaBeige
999 kr
628 krSpara 37 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Beige
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tak/Fönster PR Home Tulippa är en pendellampa i metall. Inspirationen till lampan kommer från en tulpan utifrån Carl Larssons målningar och trädgård. Den har en målad utsida med en guldfärgad insida som sprider ett varmt härligt sken. Varje lampa är gjord för hand.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Tak/Fönster PR Home Tulippa är en pendellampa i metall. Inspirationen till lampan kommer från en tulpan utifrån Carl Larssons målningar och trädgård. Den har en målad utsida med en guldfärgad insida som sprider ett varmt härligt sken. Varje lampa är gjord för hand.
Svart textilsladd 3,5 m med väggkontakt. E27 sockel. Max 25W. IP20. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 4231718 |
| Färg | Beige |
| Bredd | 170 mm |
| Sockel | E27 |
| Höjd | 200 mm |
| Vikt | 0,75 kg |
| Djup | 170 mm |
| Utförande | Pendel |
| Produkttyp | Fönsterlampa |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Spänning | 230 V |
| EAN-nr | 7330976132423 |


