Taklampa Aneta Imperial
fr.799 kr
fr.518 krSpara 35 %Kampanj
Välj variant

Imperial
518 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Taklampa Aneta Imperial är en vacker taklampa och en perfekt detalj för det moderna hemmet. Taklampan är uppbyggd av flera vridna plastremsor som skapar ett mjukt och elegant uttryck.
Varumärke
AnetaBeskrivning
Taklampa Aneta Imperial är en vacker taklampa och en perfekt detalj för det moderna hemmet. Taklampan är uppbyggd av flera vridna plastremsor som skapar ett mjukt och elegant uttryck.
Egenskaper
| Varumärke | Aneta |
| Färg | Guld/Svart, Vit |
| Bredd | 350 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 40 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Taklampa |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Längd | 350 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 200 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,3 kg |
| Kabellängd | 1,3 m |
| Serie | Imperial |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
| Sensor | Nej |
