Taklampa Aneta Mamsell
2 199 kr
Se priset!

Mamsell
2 199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Taklampa Aneta Mamsell är klädd med fin-plisserat stretchtyg som ger ett behagligt och lite dämpat ljus. Mamsell är ett populärt val för sovrummet eller vardagsrummet men ger även härligt ljus över matbordet.
Varumärke
AnetaBeskrivning
Taklampa Aneta Mamsell är klädd med fin-plisserat stretchtyg som ger ett behagligt och lite dämpat ljus. Mamsell är ett populärt val för sovrummet eller vardagsrummet men ger även härligt ljus över matbordet.
Lampan är justerbar i höjd där minsta totalhöjd är 35 cm och högsta är 150 cm.
Mamsell taklampa kan även kombineras med andra lampor i Mamsell-familjen.
Mamsell taklampa kan även kombineras med andra lampor i Mamsell-familjen.
Egenskaper
| Varumärke | Aneta |
| Art.Nr. | 65001-18 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 550 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 30 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 210 mm |
| Längd | 550 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Textil |
| Effekt/prestanda | 30 W |
| Serie | Mamsell |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Taklampa |
| Vikt | 1,4 kg |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7041661277939 |






