Taklampa Aneta Speceri
699 kr
388 krSpara 44 %Kampanj

Speceri
388 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Taklampa Aneta Speceri med härligt klarglas kombinerat med blänkande krom. Passar alldeles utmärkt över det mindre bordet eller i det större fönstret.
Varumärke
AnetaBeskrivning
Taklampa Aneta Speceri med härligt klarglas kombinerat med blänkande krom. Passar alldeles utmärkt över det mindre bordet eller i det större fönstret.
Egenskaper
| Varumärke | Aneta |
| Art.Nr. | 15687-20 |
| Färg | Krom/Klar |
| Bredd | 110 mm |
| Sockel | E14 |
| Effekt | 30 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Taklampa |
| Material | Glas/Metall |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Längd | 110 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 220 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,65 kg |
| Kabellängd | 1,2 m |
| Serie | Speceri |
| Effekt/prestanda | 30 kW |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7392986776424 |
