Taklampa By Rydéns HermineMatt Mässing
1 674 kr
Se priset!

Hermine
Matt Mässing
1 674 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-03
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

När Taklampa By Rydéns Hermine är tänd får man en varm och inbjudande känsla, lite likt en brasa som sprider värme! Hermine är en taklampa som ger ditt hem karaktär med sitt vackra mönster. Sladdlängden är 120 centimeter men höj- och sänkbar för att passa just ditt hem.
Varumärke
By RydénsBeskrivning
När Taklampa By Rydéns Hermine är tänd får man en varm och inbjudande känsla, lite likt en brasa som sprider värme! Hermine är en taklampa som ger ditt hem karaktär med sitt vackra mönster. Sladdlängden är 120 centimeter men höj- och sänkbar för att passa just ditt hem.
By Rydéns skapar lampor som skapar miljöer. De gör lampor, du inte kan leva utan.
Egenskaper
| Varumärke | By Rydéns |
| Art.Nr. | 4200400-6519 |
| Färg | Matt Mässing |
| Diameter | 350 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 5 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 1,2 m |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 280 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Hermine |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Taklampa |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7391741004017 |

