Taklampa Eglo Obregon D35
Rek. pris 1 265 kr
fr.760 kr
Se priset!
Välj variant

Obregon D35
760 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Taklampa Obregon D35 från Eglo är en retroinspirerad pendellampa i modernt utförande. Taklampan har en stor skärm med stilrena detaljer. Komplettera taklampan med en ljuskälla.
Varumärke
EgloBeskrivning
Taklampa Obregon D35 från Eglo är en retroinspirerad pendellampa i modernt utförande. Taklampan har en stor skärm med stilrena detaljer. Komplettera taklampan med en ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Eglo |
| Färg | Brun/Ek, Vit/Ek |
| Diameter | 350 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Kollektion | Style |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 1100 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Stål |
| Serie | Obregon |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Taklampa |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Kabelfärg | Svart, Vit |
| Vikt | 2,29, 2,34 kg |
