Taklampa PR Home Lace Outdoor
fr.876 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Lace Outdoor
876 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Taklampa Lace i tvinnad rotting. En handgjord dekorativ taklampa som skapar en mysig atmosfär och ger ett vackert sken när den är tänd.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Taklampa Lace i tvinnad rotting. En handgjord dekorativ taklampa som skapar en mysig atmosfär och ger ett vackert sken när den är tänd.
Höjd 24 cm, bredd 37 cm och djup 37 cm.
Passar lika bra utomhus, i växthus och uterum som inomhus. Tänk på att det är ett naturmaterial och att väder och vind kan komma att påverka utseendet. Takskärmen säljs tillsammans med Flex out lampupphäng. 2,5m lampupphäng IP44 godkänd för utomhusbruk. Med väggkontakt och E27 lamphållare för ljuskällor med max effekt på 15W.
Ljuskälla ingår ej. Naturmaterialet kan skifta i färg, varje skärm är handgjord och det kan förekomma mindre storleksavvikelser.
Passar lika bra utomhus, i växthus och uterum som inomhus. Tänk på att det är ett naturmaterial och att väder och vind kan komma att påverka utseendet. Takskärmen säljs tillsammans med Flex out lampupphäng. 2,5m lampupphäng IP44 godkänd för utomhusbruk. Med väggkontakt och E27 lamphållare för ljuskällor med max effekt på 15W.
Ljuskälla ingår ej. Naturmaterialet kan skifta i färg, varje skärm är handgjord och det kan förekomma mindre storleksavvikelser.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Färg | Natur |
| Bredd | 370, 460 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 15 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabellängd | 2,5 m |
| Effekt/prestanda | 15 kW |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 240, 340 mm |
| Vikt | 1,1, 1,3 kg |
| Djup | 370, 460 mm |

