Taklampa PR Home Lisen
fr.599 kr
fr.529 krFrån 12 %Kampanj
Välj variant

Lisen
529 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Lisen, en liten utomhus lampa med klassisk korgflätning där vi blandat de konstgjorda plastmaterialen rotting och vattenhyacint för att skapa en fin rustik mix. Det konstgjorda materialen av återvunnen plast är ett tåligt material som klarar väder och vind.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Lisen, en liten utomhus lampa med klassisk korgflätning där vi blandat de konstgjorda plastmaterialen rotting och vattenhyacint för att skapa en fin rustik mix. Det konstgjorda materialen av återvunnen plast är ett tåligt material som klarar väder och vind.
Diameter nedtill 27 cm. Höjd 9 cm. Takskärmen säljs tillsammans med Flex Out lampupphäng 2,5 m.
IP44 för utomhusbruk. E27 lamphållare, max 15W. Jordad väggkontakt. Ljuskälla ingår ej.
IP44 för utomhusbruk. E27 lamphållare, max 15W. Jordad väggkontakt. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Färg | Natur |
| Bredd | 270, 450 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 15 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabellängd | 2,5 m |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Rotting |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Dimbar | Nej |
| Djup | 270, 450 mm |
| Höjd | 90, 220 mm |
| Vikt | 1, 1,5 kg |
| Effekt/prestanda | 15 kW |
