Taklampa PR Home Lollo
fr.551 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Lollo
551 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Lollo, en utomhuslampa i kraftigare naturfärgad konstrotting flätad med ett mönster i svart.
Konstrotting är ett tåligt material som klarar väder och vind. Den flätade strukturen skapar ett vackert ljusspel.
Diameter 18 cm. Höjd 20 cm. Takskärmen säljs tillsammans med Flex Out lampupphäng 2,5m. IP44 för utomhusbruk.
E27 lamphållare, max 15W. Jordad väggkontakt. Ljuskälla ingår ej.
Diameter 18 cm. Höjd 20 cm. Takskärmen säljs tillsammans med Flex Out lampupphäng 2,5m. IP44 för utomhusbruk.
E27 lamphållare, max 15W. Jordad väggkontakt. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Färg | Natur |
| Bredd | 180, 280, 380 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 15 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabellängd | 2,5 m |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Rotting |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Dimbar | Nej |
| Djup | 180, 280, 380 mm |
| Höjd | 200, 300, 400 mm |
| Vikt | 2, 1,5, 0,75 kg |

