Taklampa PR Home Saigon
fr.479 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Saigon
479 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Saigon, en lampskärm i konstrotting. Konstrotting är ett tåligt material som klarar väder och vind. Den flätade strukturen skapar ett vackert ljusspel. Takskärmen säljs tillsammans med ett svart takupphäng för inomhus bruk.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Saigon, en lampskärm i konstrotting. Konstrotting är ett tåligt material som klarar väder och vind. Den flätade strukturen skapar ett vackert ljusspel. Takskärmen säljs tillsammans med ett svart takupphäng för inomhus bruk.
1,2 m med E27 lamphållare och takkopp för krokupphäng. Max 40W. IP20. Ljuskälla och takkontakt ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Färg | Grå, Svart |
| Bredd | 180, 280, 380 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Material | Rotting |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabellängd | 1,2 m |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 200, 300, 400 mm |
| Vikt | 0,7, 1,15, 1,55 kg |
| Djup | 180, 280, 380 mm |
