Taklampa PR Home Solo
fr.795 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Solo
795 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Taklampa Solo är en mindre taklampa i metall. 1,6m svart plastsladd med takkopp för krokupphäng i samma färg som lampskärmen. Takkontakt och ljuskälla ingår ej.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Taklampa Solo är en mindre taklampa i metall. 1,6m svart plastsladd med takkopp för krokupphäng i samma färg som lampskärmen. Takkontakt och ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Färg | Blank Blå, Blank Grå, Blank Grön, Denim, Matt Beige, Matt Svart, Orange, Rost |
| Diameter | 260 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Svart |
| Produkttyp | Taklampa |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 250 mm |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 1,6 m |
| Effekt/prestanda | 25 kW |
| Utförande | Pendel |
| Användningsområde | Inomhus |
