Taklampa PR Home Zuri Outdoor
fr.2 799 kr
fr.2 239 krSpara 20 %Kampanj
Välj variant

Zuri Outdoor
2 239 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Zuri taklampa i handflätad naturrotting. Skärmen är tillverkad av formade rottingstrån som är vackert sammanflätade vilket gör varje skärm unik. Då den är tillverkad i naturmaterial, kan det förekomma mindre storleksavvikelser samt att väder och vind kan komma att påverka utseendet över tid.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Zuri taklampa i handflätad naturrotting. Skärmen är tillverkad av formade rottingstrån som är vackert sammanflätade vilket gör varje skärm unik. Då den är tillverkad i naturmaterial, kan det förekomma mindre storleksavvikelser samt att väder och vind kan komma att påverka utseendet över tid.
Diameter 51 cm, höjd 23 cm. Takskärmen säljs tillsammans med Flex Out lampupphäng. 2,5 m lampupphäng IP44 godkänd för utomhusbruk. Med väggkontakt och E27 lamphållare för ljuskällor med max effekt på 15W.
Ljuskälla köpes separat.
Ljuskälla köpes separat.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Färg | Natur |
| Bredd | 510, 610 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 15 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabellängd | 2,5 m |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Rotting |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Dimbar | Nej |
| Djup | 510, 610 mm |
| Höjd | 230, 310 mm |
| Vikt | 1,5, 1,74 kg |
| Effekt/prestanda | 15 kW |



