Taklampa PR Home Zuri
2 799 kr
Se priset!

Zuri
2 799 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Zuri taklampa i handflätad naturrotting. Skärmen är tillverkad av formade rottingstrån som är vackert sammanflätade vilket gör varje skärm unik. Då den är tillverkad i naturmaterial, kan det förekomma mindre storleksavvikelser samt att färgen kan förändras över tid.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Zuri taklampa i handflätad naturrotting. Skärmen är tillverkad av formade rottingstrån som är vackert sammanflätade vilket gör varje skärm unik. Då den är tillverkad i naturmaterial, kan det förekomma mindre storleksavvikelser samt att färgen kan förändras över tid.
Diameter 51 cm, höjd 23 cm. En tvinnad jutefärgad textilsladd med vit takkopp för inomhusbruk ingår, sladden är 1,2 meter lång och har ett E27 fäste. Använd ljuskälla E27 max 40W. Ljuskälla och takkontakt köpes separat.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 7551-CT18 |
| Färg | Natur |
| Bredd | 510 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Kabellängd | 1,2 m |
| Djup | 510 mm |
| Höjd | 230 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Rotting |
| Serie | Zuri |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 1,5 kg |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7330976138869 |


