Taklampa Venture Home Alaska
fr.1 019 kr
fr.669 krFrån 23 %Kampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skapa en härlig känsla i ditt hem med Alaska Taklampa. Lampan är tillverkad i silverfärgat järn och glas i tidlös design. Lampan är dimbar och passar till LED-ljuskälla.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Skapa en härlig känsla i ditt hem med Alaska Taklampa. Lampan är tillverkad i silverfärgat järn och glas i tidlös design. Lampan är dimbar och passar till LED-ljuskälla.
Energieffektivitet: A++E
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Nickel |
| Bredd | 220, 340 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 1,015 m |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 120 mm |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 340 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Järn/Glas |
| Serie | Alaska |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Effekt/prestanda | 60 kW |
