Taklampa Venture Home Ellen
fr.675 kr
utvalda påKampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skapa en härlig känsla i ditt hem med den eleganta Ellen Taklampa. Lampan är tillverkad i svart järn. Lampan är dimbar och passar till LED-ljuskälla. Längd på sladd: 120 cm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Skapa en härlig känsla i ditt hem med den eleganta Ellen Taklampa. Lampan är tillverkad i svart järn. Lampan är dimbar och passar till LED-ljuskälla. Längd på sladd: 120 cm.
Energieffektivitet: A++E
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Svart |
| Bredd | 400, 480 mm |
| Diameter | 400, 480 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 1,2 m |
| Spänning | 240 V |
| Utförande | Pendel |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Järn |
| Serie | Elsa |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Djup | 340, 430 mm |
| Höjd | 220, 240 mm |
