Taklampa Venture Home Emilio Rund 3L
765 kr
603 krSpara 21 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skapa en härlig känsla i ditt hem med den moderna Emilio Taklampa. Lampan har tre ljuskällor och är tillverkad i svart järn med koppardetalj inne i lampskärmen. Lampan är dimbar och passar till LED-ljuskälla. Mått: 40x144 cm. Längd på sladd: 120 cm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Skapa en härlig känsla i ditt hem med den moderna Emilio Taklampa. Lampan har tre ljuskällor och är tillverkad i svart järn med koppardetalj inne i lampskärmen. Lampan är dimbar och passar till LED-ljuskälla. Mått: 40x144 cm. Längd på sladd: 120 cm.
Energieffektivitet: A++E
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15534-888 |
| Färg | Svart/Koppar |
| Diameter | 400 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 1,2 m |
| Spänning | 240 V |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 1440 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Järn |
| Serie | Ellen |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Produkttyp | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7350118412312 |
















