Taklampa Venture Home Hang
fr.249 kr
fr.198 krSpara 20 %Kampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hang taklampa från Venture Home går att kombinera med olika ljuskällor där du själv bestämmer vad som passar ditt hem bäst.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Hang taklampa från Venture Home går att kombinera med olika ljuskällor där du själv bestämmer vad som passar ditt hem bäst.
Energieffektivitet: A++
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige, Guld, Ljusgrå, Mörkgrå, Svart |
| Bredd | 100 mm |
| Diameter | 52 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Montering | Ja - enklare |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 100 mm |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 1200 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Produkttyp | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Material | Metall/PVC, Metall/textil |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
