Taklampa Venture Home Helsingfors 1L
479 kr
378 krSpara 21 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skapa en härlig känsla i ditt hem med Helsingfors Taklampa. Lampan har en svart lampskärm och är tillverkad i järn. Lampan är dimbar och passar till LED-ljuskälla. Mått: 28x27x37,5 cm. Längd på sladd: 100 cm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Skapa en härlig känsla i ditt hem med Helsingfors Taklampa. Lampan har en svart lampskärm och är tillverkad i järn. Lampan är dimbar och passar till LED-ljuskälla. Mått: 28x27x37,5 cm. Längd på sladd: 100 cm.
Energieffektivitet: A++E
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15508-888 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 280 mm |
| Diameter | 280 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 1 m |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 280 mm |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 375 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Järn |
| Serie | Helsingfors |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7350118412404 |















