Taklampa Venture Home Lina
249 kr
207 krSpara 17 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Lina är en stilren taklampa från Venture Home i borstat stål.
Energieffektivitet: A++
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15645-100 |
| Färg | Nickel |
| Bredd | 120 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Montering | Ja - enklare |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 120 mm |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 1200 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Stål/textil |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Produkttyp | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7350118418727 |




