Taklampa Venture Home Quentin 5L
1 365 kr
1 062 krSpara 22 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skapa en härlig känsla i ditt hem med Quentin Taklampa. Lampan är tillverkad i svart järn. Lampan är dimbar och passar till LED-ljuskälla. Mått: 80x42x26 cm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Skapa en härlig känsla i ditt hem med Quentin Taklampa. Lampan är tillverkad i svart järn. Lampan är dimbar och passar till LED-ljuskälla. Mått: 80x42x26 cm.
Energieffektivitet: A++E
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15510-888 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 800 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 1,015 m |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 420 mm |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 260 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Järn |
| Serie | Quentin |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Produkttyp | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Dimbar | Ja |
| Effekt/prestanda | 60 kW |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7350118412473 |














