Taklampa Venture Home Roche
626 kr
559 krSpara 11 %Kampanj

Roche
559 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Lampa från Venture Home. Med Roche taklampa får du en elegant och stilren lampa att hänga över matbordet, soffbordet eller i sovrummet. Lampan har ett nätt fäste i silvrigt järn och en rund lampskärm i transparent glas som ger ett vackert ljus. Med sin enkla design, passar denna lampa in i de flesta rum och inredningsstilar och är inte en lampa man tröttnar på i första taget.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Lampa från Venture Home. Med Roche taklampa får du en elegant och stilren lampa att hänga över matbordet, soffbordet eller i sovrummet. Lampan har ett nätt fäste i silvrigt järn och en rund lampskärm i transparent glas som ger ett vackert ljus. Med sin enkla design, passar denna lampa in i de flesta rum och inredningsstilar och är inte en lampa man tröttnar på i första taget.
Energieffektivitet: Enligt glödlampan du använder.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 17006-000 |
| Färg | Transperant/Chrome/Vit |
| Bredd | 250 mm |
| Sockel | G9 |
| Effekt | 5 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | G9 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Glas |
| Serie | Roche |
| Typ | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 250 mm |
| Längd | 250 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Vikt | 1,4 kg |
| EAN-nr | 7340206970992 |





