Taklampa Venture Home TimSvart
360 kr
333 krSänkt pris!

Tim
Svart
333 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Taklampan Tim från Venture Home är en modern och tidlös lampa. Lampan kräver enklare montering.
Energieffektivitet: A++
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15651-338 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 200 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 40 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Montering | Ja - enklare |
| Utförande | Pendel |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/PVC |
| Typ | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 200 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 1200 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| EAN-nr | 7350118418789 |




