Taklampa Vind Alsbäck
879 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Med taklampan Alsbäck från VIND skapar du en lugn och harmonisk känsla i alla rum. Lampskärmen består av rotting och har en unik design som ger rummet en mjuk känsla. Placera lampan i sovrummet eller över soffbordet och få ett behagligt ljus i rummet och samtidigt en snygg inredningsdetalj som står sig över tid.
Varumärke
VindBeskrivning
Med taklampan Alsbäck från VIND skapar du en lugn och harmonisk känsla i alla rum. Lampskärmen består av rotting och har en unik design som ger rummet en mjuk känsla. Placera lampan i sovrummet eller över soffbordet och få ett behagligt ljus i rummet och samtidigt en snygg inredningsdetalj som står sig över tid.
Egenskaper
| Varumärke | Vind |
| Art.Nr. | 50053-010 |
| Färg | Natur/Vit |
| Bredd | 300 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 350 mm |
| Längd | 300 mm |
| Ljuskälla | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Rotting |
| Serie | Alsbäck |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Produkttyp | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Vikt | 0,6 kg |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |






