Taklampa Vind Lyckorna
879 kr
750 krSpara 15 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Taklampan Lyckorna består av två mindre lampor som är sammanlänkade med en rundad ram i svart järn. Lamporna har ett rundat tak som ger ett behagligt ljus till rummet. Den här lampan passar perfekt till dig som söker en dekorativ men samtidigt stilren lampa med en mjuk design som passar in i de flesta rum och inredningsstilar.
Varumärke
VindBeskrivning
Taklampan Lyckorna består av två mindre lampor som är sammanlänkade med en rundad ram i svart järn. Lamporna har ett rundat tak som ger ett behagligt ljus till rummet. Den här lampan passar perfekt till dig som söker en dekorativ men samtidigt stilren lampa med en mjuk design som passar in i de flesta rum och inredningsstilar.
Egenskaper
| Varumärke | Vind |
| Art.Nr. | 50056-001 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 150 mm |
| Sockel | G9 |
| Effekt/prestanda | 10 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 400 mm |
| Längd | 550 mm |
| Ljuskälla | G9 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Järn |
| Serie | Lyckorna |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Produkttyp | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Vikt | 1,2 kg |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |





