Taklampa Vind Sandared
1 305 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Taklampan Sandared från VIND passar perfekt till dig som vill åt en mer rustik känsla i rummet. Lampan är tillverkad i resin och har en brun färg med inslag av svart. Den nätta storleken och stilrena designen gör att flera lampor kan matchas tillsammans för att skapa ett vackert blickfång. Med denna lampa får du både ett vackert sken och en häftig inredningsdetalj!
Varumärke
VindBeskrivning
Taklampan Sandared från VIND passar perfekt till dig som vill åt en mer rustik känsla i rummet. Lampan är tillverkad i resin och har en brun färg med inslag av svart. Den nätta storleken och stilrena designen gör att flera lampor kan matchas tillsammans för att skapa ett vackert blickfång. Med denna lampa får du både ett vackert sken och en häftig inredningsdetalj!
Egenskaper
| Varumärke | Vind |
| Art.Nr. | 50064-003 |
| Färg | Svart/Brun |
| Bredd | 200 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 480 mm |
| Längd | 180 mm |
| Ljuskälla | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Resin |
| Serie | Sandared |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Produkttyp | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Vikt | 1,8 kg |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |




