Taklampa Vind Stjärnvik
965 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Med taklampan Stjärnvik från VIND får du ett blickfång som imponerar! Lampan har en rund design med ett högre parti i mitten och är i materialet rotting. Den nätta storleken och jordnära färgerna gör att lampan passar i de flesta rum och inredningsstilar. Denna lampan gör varje rum unikt och blir ett vackert tillskott till inredningen. Placera i sovrummet, över matbordet eller i vardagsrummet och varför inte addera fler lampor i olika höjd? Bara din fantasi sätter gränserna.
Varumärke
VindBeskrivning
Med taklampan Stjärnvik från VIND får du ett blickfång som imponerar! Lampan har en rund design med ett högre parti i mitten och är i materialet rotting. Den nätta storleken och jordnära färgerna gör att lampan passar i de flesta rum och inredningsstilar. Denna lampan gör varje rum unikt och blir ett vackert tillskott till inredningen. Placera i sovrummet, över matbordet eller i vardagsrummet och varför inte addera fler lampor i olika höjd? Bara din fantasi sätter gränserna.
Egenskaper
| Varumärke | Vind |
| Art.Nr. | 50054-010 |
| Färg | Natur/Vit |
| Bredd | 450 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 180 mm |
| Längd | 450 mm |
| Ljuskälla | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Rotting |
| Serie | Stjärnvik |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Produkttyp | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Vikt | 0,5 kg |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |






