Takplafond Markslöjd Plisado 3L 50cm
fr.799 kr
Se priset!
Välj variant

Plisado 3L 50cm
799 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Plisado plafond från Markslöjd. Diameter 50cm. Krokupphäng.
3xE14, max 40W. Ljuskällor ingår ej.
3xE14, max 40W. Ljuskällor ingår ej.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Färg | Grå, Vit |
| Sockel | E14 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 0 m |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | PP/Terylene |
| Serie | Plisado |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Produkttyp | Takplafond |
| Dimbar | Ja |
| Effekt/prestanda | 40 kW |

