Takspot By Rydéns Correct 3LVit
Rek. pris 699 kr
594 kr
580 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Vit

Correct 3L
Vit
580 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Correct är en 3-lågig takspot i metall med riktbara huvuden. Lampan passar utmärkt i hallen eller sovrummet. Correct har en väl tilltagen takkopp och kroksystem för enkel montering. Ljuskällor ingår ej.
Varumärke
By RydénsBeskrivning
Correct är en 3-lågig takspot i metall med riktbara huvuden. Lampan passar utmärkt i hallen eller sovrummet. Correct har en väl tilltagen takkopp och kroksystem för enkel montering. Ljuskällor ingår ej.
By Rydéns skapar lampor som skapar miljöer. De gör lampor, du inte kan leva utan.
Egenskaper
| Varumärke | By Rydéns |
| Art.Nr. | 501837-01 |
| Färg | Vit |
| Diameter | 200 mm |
| Sockel | GU10 |
| Effekt/prestanda | 35 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Höjd | 140 mm |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Spotlight |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Correct |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Produkttyp | Spotlight |
| EAN-nr | 7391741007117 |

