Vägglampa Aneta Acate
699 kr
388 krSpara 44 %Kampanj

Acate
388 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglampa Aneta Acate har den perfekta kombinationen av stil och funktionalitet. Denna lilla men kraftfulla lampa ger ditt badrum en sofistikerad touch.
Varumärke
AnetaBeskrivning
Vägglampa Aneta Acate har den perfekta kombinationen av stil och funktionalitet. Denna lilla men kraftfulla lampa ger ditt badrum en sofistikerad touch.
Tillverkad av högkvalitativ metall och glas med en elegant aluminiumfinish.
Egenskaper
| Varumärke | Aneta |
| Art.Nr. | 10387-23 |
| Färg | Aluminium |
| Bredd | 80 mm |
| Sockel | G9 |
| Effekt | 33 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 112 mm |
| Längd | 100 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall/Glas |
| Effekt/prestanda | 33 W |
| Serie | Acate |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Vägglampa |
| Vikt | 0,65 kg |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7392986783903 |
