Vägglampa Aneta Astor
Rek. pris 1 999 kr
1 325 kr
1 249 krSänkt pris!

Astor
1 249 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglampa Aneta Astor är en smart vägglampa som kombinerar funktion och design i ett. Tillverkad i svartlackerad metall och med en riktbar läslampa på framsidan samt en diskretare indirekt belysning på baksidan.
Varumärke
AnetaBeskrivning
Vägglampa Aneta Astor är en smart vägglampa som kombinerar funktion och design i ett. Tillverkad i svartlackerad metall och med en riktbar läslampa på framsidan samt en diskretare indirekt belysning på baksidan.
Du kan enkelt styra lamporna var för sig via de dubbla strömbrytarna på väggplattans framsida. Astor har också en praktisk hylla med trådlös laddare för mobilen, dessutom finns dubbla USB-uttag (USB A- och C) placerade på framsidan.
Egenskaper
| Varumärke | Aneta |
| Art.Nr. | 10213-15 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 110 mm |
| Sockel | LED |
| Effekt | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 2,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 190 mm |
| Längd | 160 mm |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Serie | Astor |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Vägglampa |
| Vikt | 1,45 kg |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7041661276307 |



