Vägglampa Aneta Ceres
1 049 kr
776 krSpara 26 %Kampanj

Ceres
776 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglampa Aneta Ceres har en stilren och tidlös design med raka och rena former som passar perfekt i det skandinaviska hemmet. Den eleganta lampskärmen i metall är monterad på en fast arm som sitter på en rund väggplatta.
Varumärke
AnetaBeskrivning
Vägglampa Aneta Ceres har en stilren och tidlös design med raka och rena former som passar perfekt i det skandinaviska hemmet. Den eleganta lampskärmen i metall är monterad på en fast arm som sitter på en rund väggplatta.
Ceres vägglampa är både praktisk och snygg och ger en behaglig belysning vid läsning eller handarbete. Strömbrytaren är placerad på lamphuvudet för att vara lättillgänglig.
Ceres golvlampa kan även kombineras med andra lampor i CERES-familjen.
Ceres golvlampa kan även kombineras med andra lampor i CERES-familjen.
Egenskaper
| Varumärke | Aneta |
| Art.Nr. | 10316-15 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 140 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 40 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 320 mm |
| Längd | 340 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Ceres |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Vägglampa |
| Vikt | 0,7 kg |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7041661277205 |




